lojra

Lojra Poker online falas

Ne kete udhezues do ju flasim per lojra Poker online falas. Nepermjet ketyre sherbimeve ju mund te luani poker falas, duke mos perdorur para te verteta. Lojrat jane te disponueshme online (dmth mund te luani direkt nga shfletuesi prsh Chrome), ose mund te shkarkohen ne kompjuter ose telefon. Mjafton thjesht te regjistrohuni falas dhe pastaj …

Lojra Poker online falas Read More »

Si te luash lojen Minecraft

Ne kete udhezues do te shpjegojme se si te luash lojen Minecraft por edhe se si te shkarkoni apo blini kete loje shume te famshme. Kuptohet qe kjo eshte nje loje multiplatforme, dmth qe mund te luhet nga kompjutri, telefoni, playstation etj. Minecraft është një lojë sandbox, prandaj nuk ka një qëllim të saktë apo …

Si te luash lojen Minecraft Read More »

Lojrat me te mira horror

Ne kete udhezues do te flasim per lojrat me te mira horror per kompjuter dhe play station. Ne fakt në ditët e sotme ka shumë pak lojëra që mbeten ekskluzive për një platformë të vetme, për këtë arsye është e vështirë të bësh një listë që disponohet vetëm në një console të vetme. Kjo do të …

Lojrat me te mira horror Read More »

Lojra me lufte falas

Lojra me lufte falas

Ne kete udhezues do ju tregojme nje liste me lojra me lufte falas, te cilat mund te luhen ne kompjuter, telefon dhe tablet. Si shembull mund te marim platformen e lojërave Steam per kompjuter, e cila ka një numer te madh zgjedhje, ndersa për telefonat dhe tabletët, do ju shpjegojme se si të shkarkosh lojra me lufte …

Lojra me lufte falas Read More »