online

Si te besh Check In Online

Ne kete udhezues do te shpjegojme se si te besh Check In Online me disa nga kompanite me te njohura ne Europe. Check-in eshte nje procedure shume e rendesishme, qe duhet kryer patjeter. Pasi te keni kryer kete procedure ju do keni mundesine qe te shkarkoni ose printoni kartat e imbarkimit (boarding pass), nepermjet te …

Si te besh Check In Online Read More »

Lojra Poker online falas

Ne kete udhezues do ju flasim per lojra Poker online falas. Nepermjet ketyre sherbimeve ju mund te luani poker falas, duke mos perdorur para te verteta. Lojrat jane te disponueshme online (dmth mund te luani direkt nga shfletuesi prsh Chrome), ose mund te shkarkohen ne kompjuter ose telefon. Mjafton thjesht te regjistrohuni falas dhe pastaj …

Lojra Poker online falas Read More »