muzik

Si funksionon Spotify

Spotify është shërbimi më i famshëm i transmetimit të muzikës në botë që ju lejon të degjoni mijera kenge nga kompjuteri juaj, smartphone dhe tabletë, pa pasur nevojë të blini këngë ose albume individualisht. E gjithë kjo në një mënyrë plotësisht ligjore. Atehere le te shpjegojme se si funksionon Spotify. Permbajtja Informacioni paraprak Cmimet Si funksionon Spotify …

Si funksionon Spotify Read More »