programe

Programe per Call Center

Ne kete udhezues do ju flasim per programe per Call Center. Ne fakt, ne ditet e sotme numri i njerezve qe blejne produkte ne internet sa vjen e rritet, prandaj eshte e nevojshme qe ata te cilet drejtojne biznesin, ti kushtojne vemendje te vecante mbeshtetjes se klientit. Kjo e fundit mund të ofrohet në mënyra …

Programe per Call Center Read More »

Programe per arkitekte

Programe per arkitekte

Ne kete udhezues do ju flasim per programe per arkitekte, domethene ato programe qe do ju vinin ne ndihme nese po studioni arkitekture apo thjesht deshironi te zhvilloni nje projekt tuajin nga kompjutri. Me poshte do gjeni disa nga programet më të mira në dispozicion, por gjithashtu do t’ju tregoj se si funksionojnë ato në …

Programe per arkitekte Read More »

Programe per DJ falas

Programe per DJ falas

Ne kete udhezues do ju flasim per programe per DJ falas, te cilet mund te instalohen ne kompjutrin tuaj. Me poshte do gjeni programe për Windows, macOS dhe Linux. Disa prej tyre janë jashtëzakonisht të thjesht për t’u perdorur dhe gjithashtu të përshtatshme për fillestaret, ndërsa të tjerat kërkojnë pak më shumë aftësi dhe praktikë. Megjithatë, ju …

Programe per DJ falas Read More »