skype

Si funksionon Skype

Nese do te dish me shume se se si funksionon Skype, nje nga platformat me te famshme per te bere telefonata dhe video konferanca falas, atehere ketu je ne vendin e duhur. Në këtë udhëzues do të gjeni të gjitha informacionet që ju nevojiten: si e shkarkoni programin në kompjuterin tuaj, smartphone dhe tablet, si …

Si funksionon Skype Read More »

Si te shkarkosh Skype falas

  Tani le te flasim se si te shkarkosh Skype falas. Si fillim duhet te themi se është një shërbim shumë i famshëm VoIP (Voice over IP) i zotëruar nga Microsoft, përmes të cilit është e mundur të bëni telefonata falas audio dhe video për përdoruesit në të gjithë botën. Eshtë në dispozicion në të gjitha …

Si te shkarkosh Skype falas Read More »